Засновник гімназії та дитячого садка

Калєнцов Олександр Георгійович

Дата народження. 27 квітня 1974 року.
Місце народження. Народився в місті Бельов, Тульської області, Росія.
Громадянство. Громадянин України. З травня 1974 року проживає на території Україні.

Все дитинство провів в місті Красний Луч, Луганської області,Україна.
Відомості про освіту. Початкову освіту здобув в середній школі №1 в м. Красний Луч. Після закінчення вступив до СПТУ №37, яке закінчив у червні 1992 року,за спеціальністю «Кухар четвертого розряду». В 1994 році вступив на заочне відділення до Інституту муніципального менеджменту та бізнесу до факультету «Міжнародна економіка», який закінчив в 1999 році за фахом «спеціаліст міжнародної економіки». З 1 вересня 2011року по30 червня 2012 року навчався в Державному вищому навчальному закладі «Київський університет управління та підприємства» і отримав повну вищу освіту за спеціальністю «Міжнародна економіка», та здобув кваліфікацію магістра з міжнародної економіки. З жовтня 2012 року по теперішній час навчається в вищому приватному навчальному закладі «Міжнародний Університет бізнесу і права»,в м. Херсоні, в аспірантурі, на факультеті «Міжнародна економіка».

Трудова діяльність. Трудову діяльність починав у Луганській області. З 1992 по 1998 року працював на шахтах міста Красний Луч за фахом ГРОЗ.

У 2003 році переїхав до міста Києва на постійне місце проживання. Працював в ТОВ «Енергобуд» починаючи від звичайного працівника і дійшовши до першого заступника генерального директора підприємства. У 2003 році створив власне товариство, яке займалось будівництвом у місті Києві та інших регіонах України. 17 березня 2011 року генеральний директор ТОВ «Юридична фірма «КАА». З жовтня 2012 року звільнився з посади генерального директора ТОВ «Юридична фірма «КАА»,в зв’язку з вступом до аспірантури в «Міжнародний Університет бізнесу та права», в м.Херсоні, на стаціонарній формі навчання .

Громадська робота. На даний період Почесний Президент ЗНЗ «Гімназія «Європейська освіта»», Почесний Президент ТОВ «Дитячий садок «Європейська освіта»», Член Наглядової Ради міжнародного консорціума «Європейська освіта», Голова ГО «Кадетський Корпус «Гімназії «Європейська освіта», Президент «Міжрегіональної Федерації рукопашного бою України», Голова Громадської організації «Батьківський комітет м. Києва», Голова Союзу «СТОП будівельному рекету».

Регалії. Нагороджений срібним хрестом Святого Георгія, Орденом за «Віру, Волю та Батьківщину», Хрестом «Козацький хрест 1 ступеня», іменною шашкою за благодійну діяльність,також нагороджений грамотами, дипломами та листами подяки.

- Директор гімназії «Європейська освіта» Сотело-Рамірес В.В. -