Структура року

.
 Дитячий садок «Європейська Освіта» відкритий для Ваших малюків цілий рік.  Традиційно рік і розвиваючі заняття починається з 1 вересня.
Протягом року для малюків організовуються походи та екскурсії, дитячі спектаклі в Республіканській бібліотеці.
Свята в дитячому садку:
 День Знань = 1  вересня: День відкритих дверей у Дитячому Саду "Європейська Освіта".
 День Вчителя = 6 жовтня:  Школярі презентують для малюків, вчителів і своїх батьків святковий концерт. Після концерту влаштовується дитячий солодкий стіл.
 День осені = 15 (20) листопада:  проводиться виставка творчих робіт малюків з тематики "Осінь Золота" і конкурс "Кращий осінній гербарій". А також проводиться дитячий ранок "Прощання з Осінню".
 Новий Рік = 23 (28) грудня:  для малюків організовується святковий ранок з конкурсами та подарунками, жартами і веселощами. Після свята накривається солодкий стіл для дітей.
 День Хлопчиків і Чоловіків = 23 лютого:  діти роблять своїми руками для тат і дідусів вітальні листівки, а також читають вірші та співають пісні.
 8 березня = 5 (7) березня:  малюки роблять своїми руками подарунки для мам і вихователів, а також проводиться святковий ранок до Дня Мами.
 День сміху = 1 квітня:  проводиться гумористичний концерт з жартами і розіграшами, в якому беруть участь вчителі та учні.
 День відкритих Дверей = 23 (25) травня:  Якщо Ви збираєтеся привести до нашого садку малюка, в цей день ми будемо особливо раді бачити Вас у нас в гостях.

- Директор гімназії «Європейська освіта» Сотело-Рамірес В.В. -