Світ забезпечених людей

У 1986 році мій старший брат подарував мені програвач з платівками. Моїй радості не було меж, бо я мала змогу запросити друзів додому слухати цікаву музику, спілкуватись, обмінюватись платівками. До чого я веду?
Моїм здивуванням немає меж, коли я спостерігаю за дітьми у сучасному світі. У них стільки можливості із сучасним технічним забезпеченням, а вони крім гри на планшетах більше нічого не вміють, ба, переносять ці ігри у своє життя, втрачаючи відчуття реальності. Ви можете сказати, що перебільшую. Але як на мене, перш ніж купувати багатофункціональний пристрій, спитайте у свого чада, чому саме цей гаджет він чи вона хоче. Дуже часто діти навіть не розуміють всіх можливостей техніки. Тому Ви, шановні батьки, повинні навчити дитину користуватися в повній мірі тим, що купуєте.
Я рекомендувала б видалити всі ігри, навчити користуватись пошуковою системою, створювати якісь цікавинки. А гратись діти повинні між собою в ігри, які дійсно розвивають думку, говоріння, швидкість реакції та ін. Навіть нехай вирощують квіти чи капусту, але в реальному житті.

Зверніть увагу, шановні батьки, на те, що перебуваючи у віртуальному просторі, дитина втрачає здібність спілкуватись з однолітками, стає дратівливою, нетерплячою, вразливою до будь-яких зауважень. Росте без навичок вирішувати проблему самотужки чи вміння залучати сторонню допомогу. Діти навіть не обмінюються думками, вони обмінюються рівнями! Вони не привчені обмінюватись книгою, бо не знають навіщо.

Шановні, я не проти сучасності чи технічної революції, я проти виродження людини як ЛЮДИНИ!
Мені хотілося б, щоб наші діти вміли застосувати свій мозковий потенціал для вибудовування своїх творчих ідей, коли нема поряд планшетів з іграми та інших гаджетів.

Ми повинні виростити та виховати нових президентів, інженерів, медиків, дизайнерів, які прикрасять нашу старість.

- Директор гімназії «Європейська освіта» Сотело-Рамірес В.В. -