Тиждень екології

Апрель 24, 2017

Asya Bor

З метою пропагування екологічної культури, захисту навколишнього середовища, розвитку в учнів любові до природи, поваги до товаришів, до їх думки, доведення значення екології житті людини в гімназії «Європейська освіта» з 18 по 21 квітня 2017 року проходив тиждень екології. За його підготовку та проведення відповідали вчителі молодших класів Бабій В.Е. та Овчаренко Я.О. Щоденні заходи мали розвивальний, виховний та пізнавальний характер. 


У перший день в коридорі школи була організована виставка книг на екологічну тематику. Класні керівники керівники провели тематичну виховну годину до дня Землі та захисту довкілля, Чорнобильської трагедії. 


Другий день Тижня теж виявився не менш цікавим. В коридорі школи було організовано виставку учнівських проектів від кожного класу. 


Четвертого дня ми вийшли на шкільне подвір’я та поприбирати територію та полили наші клубми. У п’ятницю у коридорі школи було організовано виставку малюнків на екологічну тематику «Збережемо ліс і природу», до участі у якій долучились школярі молодших класів. 

Підводячи підсумки, можна сміливо сказати, що Тиждень екології був цікавим, насиченим, і, безперечно, надовго залишиться в пам’яті учнів.