Вивчаємо англійську мову

Август 7, 2018

Asya Bor

Вчимо чи вивчаємо іноземну мову…

Як вивчити іноземну мову? Таке питання ставить перед собою і дорослий, і малий.

Якщо ви хочете, щоб ви чи ваша дитина розмовляли англійською (чи будь якою іноземною) – ви повинні приділяти говорінню 80 % часу, відведеного на вивчення мови.

Коли ви вчите лише граматику, ви виробляєте вміння читати і писати, також непогано перекладати. А ось говоріння, тобто, вираження своєї думки чи якоїсь інформації – складніше.

Тому, для говоріння, а саме, спілкування, потрібно виділяти окремо час і ці заняття повинні мати характер послідовності та регулярності.

При вивченні іноземної мови завжди спрацьовує схема: мислимо рідною мовою, потім перекладаємо і далі промовляємо. І це дуже затримує розвиток спілкування.

Отже, регулярність мовленнєвого процесу і провокує наш мозок на прийняття думок тією мовою, яку вивчаємо.

Враховуючи досвід та результати аналізу проведення уроків за різними популярними методиками, ми дійшли висновку, що такий розклад, як

3 уроки на тиждень – говоріння і 2 уроки – граматики – може дати позитивний результат у вивченні іноземної мови. При цьому, ми не враховує окремі розмовні клуби чи введення білінгвізму під час вивчення споріднених тем на різних предметах. Що, звичайно, приведе не тільки до поліпшення знань іноземної мови, а і впевненість у використання мови за межами навчального закладу.

Тож, бажаємо удачі у вивченні іноземних мов і читання літератури мовою оригіналу.