Яку школу обрати

Це риторичне питання постає перед батьками напередодні першого класу.
І це питання дуже актуальне, враховуючи розвиток та інтереси дітей.
Шановні батьки, перш ніж ви продовжите читати мою писанину, дайте собі відповідь, а краще три варіанти відповіді, на питання:
Чого Ви чекаєте від школи?
Чому дитина не хоче йти до школи?

Перш за все, при виборі школи Ви повинні звернути увагу як ваша дитина сприймає школу. Тому що саме їй, впродовж мінімум 4-ох років максимум 12-ти, жити і працювати саме в обраних вами стінах. Як мама, я не радила б Вам обирати школу за рейтингом, чи скільки випускників школи вступили до престижних вишів. Рейтинги шкіл, зазвичай, вибудовуються не від відношення вчителів до учня, а від забезпечення матеріально-технічної бази та окремих батьків, які самі додатково займаються навчанням дитини. Перезавантаженість класів у рейтингових школах, чесно кажучи, на рейтинг не впливає. Зате на учнів так: оскільки вчитель фізично не може охватити всю кількість учнів, тому працюють лише ті, хто сидить попереду чи ті, мами яких у батьківському комітеті. У таких класах виникає ієрархія між дітьми і актив класу.

Якщо ваша дитина не увійшла до активу, Ви її не побачите на жодному святі виступаючим чи ведучим, чи й взагалі побачите, стоячи десь позаду. У цей самий час, у дитини формується або образ «невидимки», або образ «цапа відбувала» — і це у кращому випадку. Про яке сприймання матеріалу чи навчання взагалі може йти мова? І уявіть, шановні батьки, як Ви будете з дитиною робити уроки вдома після вашого робочого дня! Чесно кажучи, 90% батьків просто забули, що вони також були дітьми, тобто, забули, що спокійний тон без «подзатильника» це нормально. Зазвичай, коли дитина робить уроки з батьками, про це знають навіть сусіди.
А розваги? Школи пропонують позашкільну освіту і це чудово! Але й тут, маленька ремарка, що дає вашій дитині цей гурток чи секція? Без сумніву, є прекрасні школи, вчителі від Бога та багато іншого.

Тому, при виборі школи, зверніть увагу , шановні батьки, на відношення до дитини, любов до кого чи до чого вкладають їй у голівку. Чим дитина може порадувати під час свята чи навчання взагалі?

І, на останок, у школі «сірі миші» та «невидимки» повинні бути лише у спектаклях.
Бо підростаюче покоління – це наша нація – нація України.
З повагою до всіх батьків

- Директор гімназії «Європейська освіта» Сотело-Рамірес В.В. -